Nie martw się zmarszczkami, usuwanie zmarszczek.

Krem przeciwzmarszczkowy
Retinol

Masz wiele zmarszczek mimicznych? A może zaczynają się pojawiać głębsze zmarszczki u Ciebie? Czy wiesz jak działa retinol? Jak dobrać kosmetyk do cery dojrzałej? To ważne pytania, ponieważ warto zadbać o naszą skórę i jej kondycję, jak najszybciej, usuwanie zmarszczek.
Wydaje Ci się, że zastosowałaś już wszystkie możliwe sposoby i kuracje. Ale przecież badania naukowe wciąż idą naprzód.

Odchudzanie | Accai Berry 90 | Green Coffe | Terapia antyzmarszczkowa | Wspomaganie odchudzania

Niedawnym odkryciem jest retinol. Teraz zapewne chcesz wiedzieć, co to jest. Retinol czyli witamina A więc ważny składnik preparatów przeciw starzeniu się skóry, ze względu na efekt stymulujący proces odnawiania komórek. Z upływem lat organizm w mniejszym stopniu przyswaja witaminę A. Zewnętrzna warstwa skóry staje się cieńsza, jej zdolność magazynowania wody maleje, a włókna tkanki łącznej tracą elastyczność. Skóra stoi się bardziej sucha, łuszczy się, powstają zmarszczki.

Kremy z retinolem warto zacząć stosować na usuwanie zmarszczek około 35. roku życia. Pierwsze delikatne efekty stosowania pojawią się po tygodniu. Nastąpi zwężenie porów, redukcja łojotoku, poprawi się koloryt i elastyczność skóry. Po około 3 miesiącach znacznie poprawi się jakość skóry poprzez redukcję zmarszczek. Należy więc pamiętać, aby stosować retinol systematycznie, bo wtedy będzie mógł przynieść najlepsze efekty.

 

Dentysta z Bytomia
Zdrowie
Dentysta z Bytomia: szystko o piaskowaniu zębów

Marzą Ci się piękne zęby bez przebarwień? Jednak nie potrafisz ograniczyć ulubionej kawy lub herbaty? Stomatologia znalazła na to rozwiązanie. Jeśli dalej zastanawiasz się nad piaskowaniem, przeczytaj nasz tekst, w którym Dentysta z Bytomia pomoże Ci podjąć decyzję. http://www.blueklinik.pl/

Labioplastyka
Zdrowie
Labioplastyka – przebieg zabiegu i rekonwalescencja

W zyskującej coraz większą popularność medycynie estetycznej z pewnością wyróżniają się zabiegi ginekologii plastycznej, w tym labioplastyka, czyli chirurgiczna korekta warg sromowych. Z problemem nich nierzadko znacznego przerostu boryka się wiele kobiet, a problemy te wręcz uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie, w tym czerpanie pełnej przyjemności z życia seksualnego.

Zaćma
Zdrowie
Zaćma – choroba, której nie wolno lekceważyć

Co to jest zaćma? Czemu na nią chorujemy? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się paru przydatnych informacji na temat katarakty.