Labioplastyka współczesną metodą dbania o urodę

labioplastyka
Zdrowie

Zastanawiasz się, czym jest labioplastyka? Jeśli tak, to idealnie trafiłaś. Zobacz, co warto wiedzieć na temat tego zabiegu i czy warto na niego postawić.

Współczesne metody dbania o urodę

Współczesne metody dbania o urodę, dają nam szeroki wachlarz możliwości. Wybieramy odpowiednie kosmetyki, poddajemy się zabiegom w profesjonalnych salonach kosmetycznych, czy też fryzjerskich. Na tym jednak nasz wybór się nie kończy. Coraz częściej medycyna estetyczna przychodzi nam z pomocą w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Nie musimy ograniczać się wyłącznie do walki o piękną cerę, czy lśniące włosy. Współczesność daje nam możliwość poprawienia również ukrytych defektów, które bywają powodem naszych zmartwień i skrępowania. Mimo, iż niewiele kobiet się do tego przyznaje, to wiele pań czuje niezadowolenie z wyglądu swoich warg sromowych mniejszych. Problemem może być ich asymetria, bądź nieprawidłowy rozmiar. Rozwiązaniem tego kłopotu jest labioplastyka.

Czym jest labioplastyka?

Pod tą nieznaną, tajemniczą nazwą, kryje się prosty i bezpieczny zabieg korekcji warg sromowych mniejszych, a niejednokrotnie większych. Polega on na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry, a także tkanki tłuszczowej i podskórnej. Następnie skóra, ponownie łączona jest z tkanką podskórną, za pomocą szwu. Pacjentka może wybrać rodzaj znieczulenia. To od niej zależy, czy będzie ono miało działanie miejscowe, czy ogólne. Profesjonalnie przeprowadzona labioplastyka jest bezpieczna, a okres rekonwalescencji krótki. Po około 2 tygodniach rany ulegają całkowitemu wygojeniu. Jeśli uznamy, że labioplastyka to rozwiązanie dla nas, skoncentrujmy się na poszukiwaniach najlepszego ginekologa estetycznego i kliniki. Nie obawiajmy się zadawać pytań o doświadczenie lekarzy, czy placówki w przeprowadzaniu zabiegu. Ważną kwestią jest zakres pomocy, oferowany pacjentce podczas okresu rekonwalescencji. Dowiedzmy się, jakimi metodami będzie posługiwał się lekarz, podczas wykonywania zabiegu. W labioplastyce stosowany jest: laser, nóż chirurgiczny, bądź fale radiowe. Wszystkie sposoby są bezpieczne i efektywne, ale według wielu ginekologów, najlepsze efekty daje zastosowanie fal radiowych. Nasze wątpliwości ostatecznie rozwieje lekarz. Nie obawiajmy się oddać naszego piękna w ręce profesjonalistów. Zadowolenie z wyglądu jest w zasięgu Twojej ręki.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zdrowie
Iniekcje doszklistkowe preparatem Eyla – dowiedz się więcej

Zwyrodnienie plamki żółtej może być związane z wiekiem, w skrócie przypadłość nazywa się AMD i jest uważana za chorobę społeczną. Niestety, jest to bardzo poważna choroba, która nieleczona może prowadzić nawet do ślepoty. Każdego roku chorują na nią miliony ludzi na całym świecie. Pierwsze objawy wydają się niegroźne, to trudności …

Dentysta z Bytomia
Zdrowie
Dentysta z Bytomia: szystko o piaskowaniu zębów

Marzą Ci się piękne zęby bez przebarwień? Jednak nie potrafisz ograniczyć ulubionej kawy lub herbaty? Stomatologia znalazła na to rozwiązanie. Jeśli dalej zastanawiasz się nad piaskowaniem, przeczytaj nasz tekst, w którym Dentysta z Bytomia pomoże Ci podjąć decyzję. http://www.blueklinik.pl/

Labioplastyka
Zdrowie
Labioplastyka – przebieg zabiegu i rekonwalescencja

W zyskującej coraz większą popularność medycynie estetycznej z pewnością wyróżniają się zabiegi ginekologii plastycznej, w tym labioplastyka, czyli chirurgiczna korekta warg sromowych. Z problemem nich nierzadko znacznego przerostu boryka się wiele kobiet, a problemy te wręcz uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie, w tym czerpanie pełnej przyjemności z życia seksualnego.