Aby poczuć się piękną, czyli o tym, czy plastyka warg sromowych to przydatny zabieg

plastyka warg sromowych
Zdrowie

Ginekologia plastyczna jest dziedziną medycyny, która powstała stosunkowo niedawno. Z tego też powodu wiele kobiet nie wie jeszcze o takich zabiegach, jak plastyka warg sromowych. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy jest to przydatny zabieg.

Problemy natury intymnej

Wargi sromowe to jeden z najbardziej intymnych części kobiecego ciała. W zależności od konkretnego kręgu kulturowego, ich nietypowa wielkość jest różnie oceniana. Jednak w kulturze Zachodu wargi sromowe mniejsze uznawane są za atrakcyjne, jeżeli nomen omen są rzeczywiście mniejsze od warg sromowych większych. I nie dziwi zapewne fakt, że właśnie w tym kręgu cywilizacyjnym lekarze wypracowali metodę poprawia ich wyglądu wedle uznania. To na Zachodzie bowiem wygląd jest szczególnie cenioną kwestią. A plastyka warg sromowych ma zapewnić kobietom poczucie atrakcyjności, wpłynąć na ich samoocenę, jak również przyczynić się do większego zainteresowania ze strony mężczyzny.

Zabieg, który staje się coraz bardziej popularny

Należy jednak mieć na uwadze, że o plastyce warg sromowych ludzie dopiero się dowiadują. Wciąż jest to zabieg dosyć rzadko wykonywany, można nawet powiedzieć, że nieznany. Wiadome jest jednak to, że wiele kobiet zrobi wszystko, aby poczuć się piękną. Niekoniecznie w oczach partnera, ale przede wszystkim we własnym mniemaniu. Taka motywacja do przeprowadzenia zabiegu zmniejszenia warg sromowych jest najlepsza. Kobieta robi coś dobrego dla siebie. Nie chce natomiast za wszelką cenę spełniać oczekiwań mężczyzn. Współczesne przedstawicielki płci pięknej podobnie jak ich poprzedniczki chcą być piękne. Jednak w przeciwieństwie do swoich babek nie jest to dla nich wyłącznie element zabiegania o męską uwagę. Upolowanie męża przestało być dla kobiet głównym celem ich żywota. Teraz większość rzeczy robią głównie dla siebie. I dobrze, zwłaszcza jeżeli mówi się o ingerowaniu we własny wygląd. Każda operacja wiąże się bowiem z pewnym ryzykiem. I plastyka warg sromowych nie jest tu wyjątkiem. Dlatego decyzję o jej przeprowadzeniu najlepiej podjąć, biorąc pod uwagę własne potrzeby oraz emocje. W przeciwnym razie może nawet skończyć się rozpadem związku, jeżeli w kobiecie nagromadzi się zbyt wiele żalu. Jeżeli natomiast będzie ona czuła się piękną, to na pewno będzie również szczęśliwa. A szczęśliwa kobieta może uszczęśliwić mężczyznę.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zdrowie
Iniekcje doszklistkowe preparatem Eyla – dowiedz się więcej

Zwyrodnienie plamki żółtej może być związane z wiekiem, w skrócie przypadłość nazywa się AMD i jest uważana za chorobę społeczną. Niestety, jest to bardzo poważna choroba, która nieleczona może prowadzić nawet do ślepoty. Każdego roku chorują na nią miliony ludzi na całym świecie. Pierwsze objawy wydają się niegroźne, to trudności …

Dentysta z Bytomia
Zdrowie
Dentysta z Bytomia: szystko o piaskowaniu zębów

Marzą Ci się piękne zęby bez przebarwień? Jednak nie potrafisz ograniczyć ulubionej kawy lub herbaty? Stomatologia znalazła na to rozwiązanie. Jeśli dalej zastanawiasz się nad piaskowaniem, przeczytaj nasz tekst, w którym Dentysta z Bytomia pomoże Ci podjąć decyzję. http://www.blueklinik.pl/

Labioplastyka
Zdrowie
Labioplastyka – przebieg zabiegu i rekonwalescencja

W zyskującej coraz większą popularność medycynie estetycznej z pewnością wyróżniają się zabiegi ginekologii plastycznej, w tym labioplastyka, czyli chirurgiczna korekta warg sromowych. Z problemem nich nierzadko znacznego przerostu boryka się wiele kobiet, a problemy te wręcz uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie, w tym czerpanie pełnej przyjemności z życia seksualnego.